Najgorsze pomysły na pierwszą randkę

Pierwsze randki mogą być naprawdę stresujące, zwłaszcza gdy to Ty je planujesz.  Chciałbyś, aby było to tak proste, jak konwencjonalny zestaw „kolacja i film”, ale często jest to uważane za zły pomysł na pierwszą randkę.  Możesz czuć się nieswojo siedząc ze swoją randką podczas jedzenia, ponieważ będziesz świadomy tego, jak żujesz jedzenie, mówisz, siedzisz i wszystko inne pomiędzy.  Szeroki uśmiech może pokazać, że część jedzenia utknęła między zębami lub podczas rozmowy z ust może wytrysnąć ogromna ślina.  Te scenariusze są głównymi przeszkodami.  Pierwsze randki mają dotyczyć pierwszego wrażenia, ponieważ może to decydować o możliwości drugiej randki.

Musisz unikać robienia pierwszej randki z filmu, ponieważ eliminuje to kluczowy składnik komunikacji.  Będziesz siedział cicho obok siebie w kinie, a twoja randka może pomyśleć, że nie jesteś zainteresowany jej poznaniem.  Unikaj także pierwszych randek z grupą znajomych.  Zamiast skupiać się na randce, możesz skończyć z przyjaciółmi o najnowszej grze w koszykówkę.  To są złe znaki dla ustanowienia rzekomego związku.
Inną rzeczą, której należy unikać, jeśli nadal jesteś na etapie randkowania w związku, jest wysyłanie niegrzecznych smsów do dziewczyny, z którą obecnie się spotykasz.

Te niegrzeczne sms-y mogą wysłać jej negatywne sygnały.  Może pomyśleć, że zamiast ją rozśmieszyć, możesz po prostu dążyć do jej fizycznych atrybutów.  Krótko mówiąc, chciałeś po prostu mieć ją na łóżku.  To wielkie nie, szczególnie jeśli jest konserwatywną dziewczyną.  Po prostu zarezerwuj swoje niegrzeczne smsy, gdy jest już twoją dziewczyną.

Jeśli chcesz zaimponować jej sprytem za pomocą telefonu komórkowego, wyślij jej zabawne smsy, miłosne smsy, mądre wiadomości słowne, smsy na dzień dobry, smsy na dobranoc, miłosne cytaty i cokolwiek, co zapewnia przyjazny lub neutralny ton.  Nie chcesz jej odstraszyć niegrzecznymi smsami, zawsze o tym pamiętaj.  Możesz także wysłać jej śmieszne pozdrowienia na jej adres e-mail, aby sprawić, że się uśmiechnie, nawet jeśli nie jesteś z nią.

Zawsze pamiętaj, żeby zrobić wrażenie.  Możesz to zrobić, wysyłając jej wiadomość SMS, która sprawi, że poczuje się ważna.  Możesz zapytać ją, jak się czuje, życzyć jej wspaniałego dnia, a nawet powiedzieć, że nie możesz się doczekać kolejnej randki.  Zaimponowanie dziewczynie prostym przesłaniem jest łatwiejsze niż myślałeś i czasami może to być droga do jej serca.

Możesz być zestresowany, ale musisz pomyśleć o tym, co będzie dobre dla Ciebie i Twojej randki.  Pierwsze randki powinny obejmować komunikację, rozrywkę i mnóstwo zabawy.  Jeśli jesteś zdenerwowany, prawdopodobnie twoja randka też jest zdenerwowana.  Przyznanie, że jesteś zdenerwowany, pozwoli Tobie i Twojej randce zrelaksować się i zanim się zorientujesz, możesz rozmawiać o wszystkich rzeczach, które oboje lubisz.  Posłuchaj uważnie kilku wskazówek dotyczących pomysłów na drugą randkę, aby nie stresować się planowaniem.  Pamiętaj, aby dobrze się bawić, być szczerym i pokazać swoją humorystyczną stronę.