Jak flirtować z kobietami bez strachu przed odrzuceniem?

Czy masz problem z przyciągnięciem i uwiedzeniem każdej gorącej kobiety, którą spotykasz?

Jeśli tak, to zwróć szczególną uwagę na to, co mam ci do powiedzenia…

Jeśli jesteś zainteresowany zwiększeniem ogólnego wskaźnika sukcesu z kobietami, powinieneś nauczyć się JEDNEJ ważnej rzeczy. To możliwość kontaktu z kobietami BEZ strachu przed odrzuceniem!

Wiem, że brzmi to prosto, ale wielu facetów ma poważne problemy z tym jednym aspektem ich randkowego życia. Boją się podejść do gorących kobiet, ponieważ martwią się, co może się nie udać. Zazwyczaj wielu mężczyzn denerwuje się myśląc o tym, co powie kobieta i jak może go odrzucić.

Teraz możesz przyciągnąć i uwieść piękną kobietę. Wszystko, co musisz zrobić, to nauczyć się przezwyciężać strach przed odrzuceniem. Pewnie podchodząc do kobiety bez strachu przed odrzuceniem, natychmiast staniesz się atrakcyjnym facetem o uwodzicielskiej osobowości.

Oto przykład ilustrujący ten punkt…

Jeden z moich dobrych przyjaciół jest w stanie przyciągnąć i uwieść wiele pięknych kobiet, ponieważ prawie nie boi się odrzucenia. Chociaż wie, że może zostać odrzucony, jest w stanie wyeliminować wszystkie negatywne wzorce myślowe. Zamiast tego po prostu skupia się na swoim podejściu i inicjowaniu rozmów z kobietami.

Jak widać, faceci bez strachu przed odrzuceniem są w stanie zwiększyć Twój ogólny sukces z kobietami. Więc jeśli nauczysz się pielęgnować tę osobowość, przekonasz się, że staniesz się lepszy z kobietami.

Wszystko, co musisz zrobić, to nauczyć się zachowywać się pewnie we wszystkich interakcjach z kobietami. Kiedy rozmawiasz z kobietami, po prostu skoncentruj się na rozmowie i pracuj nad wykorzenieniem wszystkich negatywnych myśli. Po prostu zrelaksuj się i ciesz się rozmową.

Więc jeśli jesteś onieśmielony przez kobiety, musisz popracować nad budowa-niem pewności siebie i poczuć się komfortowo w kontaktach z gorącymi kobietami. Jeśli widzisz atrakcyjną kobietę, powinieneś natychmiast do niej podejść.

Kiedy zaczniesz praktykować zbliżanie się do wszystkich gorących kobiet, które widzisz, jesteś zdenerwowany, a lęki szybko znikną.

Kiedy wejdziesz w schemat zbliżania się do kobiet i inicjowania rozmów z kobietami, doświadczysz dramatycznego wzrostu sukcesu. Nawet jeśli jesteś w stanie poderwać kobietę tylko raz na jakiś czas, będziesz miał przynajmniej większe doświadczenie z technikami podejścia. Ponadto będziesz bliżej wyeliminowania strachu przed odrzuceniem. Przyciąganie i uwodzenie gorących kobiet jest możliwe. Ale jeśli pozwolisz, by twoje lęki i nerwowość stanęły ci na drodze, będziesz miał małe szanse na sukces.

Wszystko, co musisz zrobić, to ćwiczyć techniki podejścia i stać się bardziej pewnym siebie, a wtedy opanujesz sztukę przyciągania.