Przepis na sukces na portalach randkowych- 10 porad

Teoretycznie portale/ aplikacje randkowe online to idealny sposób na znalezienie wspaniałego partnera/ partnerki, jednak w praktyce zaskakująco małemu odsetekowi użytkowników faktycznie udaje się znaleźć to, czego szukają w Internecie. Istnieje jednak kilka prostych wskazówek, które, jeśli zostaną wdrożone, znacznie zwiększą Twoje szanse na sukces na arenie randek online.

  1. Po pierwsze, ważne jest, aby wybrać idealną witrynę randkową, która odpowiada Twoim szczególnym zainteresowaniom. Obecnie istnieje wiele niszowych obszarów randkowania online, na przykład sugardaddyhaven.com lub sports-dating.com i powinieneś skorzystać z wyszukiwarek, aby znaleźć wybrane witryny randkowe, w których Twoim zdaniem najprawdopodobniej znajdziesz idealną randkę.
  2. Po zlokalizowaniu stron internetowych w niszowym obszarze randek online, które najbardziej Ci odpowiadają, zawsze odwiedzaj garstkę z nich i szukaj linku kontaktowego administratora. Wyślij wiadomość e-mail do administratora każdej witryny z pytaniem, ilu pełnopłatnych członków ma w swojej bazie danych. Dobrze zarządzany serwis randkowy powinien odpowiedzieć na Twój e-mail w ciągu kilku godzin. Administrator jest bardzo ważny i będzie dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, na wysokiej jakości serwisie randkowym.
  3. Nigdy nie dołączaj do darmowych serwisów randkowych, jeśli poważnie myślisz o znalezieniu partnera. Witryny „Free For All” często są zaśmiecone niekompletnymi profilami i nie są traktowane poważnie przez ich członkostwo. Bezpłatny okres próbny jest dobry, ale zanim wybierzesz stronę internetową, na której chcesz dołączyć, sprawdź obiekty członkowskie. Czy mają pokój rozmów, czat wideo, forum, komunikator internetowy itp.? Uważaj na serwisy randkowe, które nie pozwalają na wyszukiwanie członków przed dołączeniem.
  4. Ostatnia rzecz, zanim zdecydujesz się na swój idealny serwis randkowy. Wiele serwisów randkowych jest infiltrowanych przez oszustów, często z Afryki, Ghany, Nigerii czy Singapuru. Adresy IP z tych obszarów mogą być blokowane przez serwisy randkowe, aby uchronić prawdziwych członków przed atakami. Dobry serwis randkowy zastosuje te taktyki blokowania i warto zadać to pytanie.
  5. Po dokonaniu wyboru i zarejestrowaniu się w serwisie randkowym musisz utworzyć profil. Trzymaj się prawdy, ale staraj się być tak interesujący, jak to tylko możliwe, i dość dokładnie opisuj rodzaj partnera, którego szukasz. Dołączenie zdjęcia z pewnością zwiększy Twoje szanse na zauważenie.
  6. Wysyłając e-maile do innych członków, zawsze bądź grzeczny i uprzejmy, szczególnie w pierwszym kontakcie e-mail. Pierwsze wrażenia są bardzo ważne. Zawsze odpowiadaj na każdy e-mail, który otrzymujesz od innych członków, nawet jeśli to tylko po to, by poinformować ich, że nie jesteś zainteresowany.
  7. Nigdy nie podawaj nikomu swojego konta bankowego ani danych ubezpieczenia społecznego. Nie daj się zwieść prośbom o pieniądze od ludzi, których właśnie poznałeś, bez względu na to, jak przekonująca jest ich historia lub jak piękne lub przystojne są ich zdjęcia. Pamiętaj, że zdjęcia prawie na pewno wcale nie są nimi, a jedynie zdjęciami modeli skopiowanymi z Internetu. W momencie, gdy zostaniesz poproszony o pieniądze, przerwij wszystkie rozmowy z tym członkiem i zgłoś oszustwo administratorom.
  8. Kiedy już nawiążesz kontakt z członkiem, który Twoim zdaniem może Cię zainteresować, poświęć trochę czasu na dobre poznanie go. Masz teraz możliwość wymiany istotnych informacji o sobie oraz wymiany zdjęć. Jednak we wczesnych komunikatach nie wierz we wszystko, co ci powiedziano. Zaufanie nadejdzie z czasem.
  9. Zdjęcia często pokazują datę ich wykonania, ale pamiętaj, że niektórzy członkowie używają starych zdjęć, aby wyglądać młodziej niż w rzeczywistości. Jeśli Twój serwis randkowy ma kamerę wideo, możesz się widywać w czasie rzeczywistym, co jest przydatne w określaniu aktualnego wyglądu Twojego potencjalnego partnera.
  10. Jeśli zdecydujesz się na prawdziwe spotkanie z innym członkiem, zawsze proponuj spotkanie w ruchliwym miejscu i staraj się, aby pierwsze spotkanie było krótkie. Chemia to coś, czego po prostu nie da się zmierzyć w Internecie. Nie byłoby fajnie spędzić weekend z kimś, z kim nie dzieliłeś żadnej chemii.

To tylko kilka prostych, ale ważnych wskazówek, które, miejmy nadzieję, sprawią, że randki online będą przyjemne. Pamiętaj, że to tylko wskazówki, a nie zasady. Każdy jest inny i będziecie musieli wspólnie eksplorować, aby odkryć wyższy poziom..