Uwaga, SCAM! 6 sposobów, by rozpoznać oszustkę, gdy flirtujesz online

Jeśli szukasz w internecie miłości i szczęśliwego związku, albo nawet szybkiej, jednonocnej przygody, wiedz, że bardzo łatwo jest to zrobić, uwierz mi!  Istnieją tysiące uczciwych, szczerych kobiet, które naprawdę będą się tobą interesować!
Ale po kilku wiadomościach wymienionych z miłą dziewczyną, która wydaje się być dla ciebie odpowiednia, upewnij się, że osoba, z którą rozmawiasz, jest NAPRAWDĘ Tobą zainteresowana, a nie Twoją kasą.

Szczerze mówiąc, szukanie partnera w internecie nie różni się niczym od wszelkich innych poszukiwań – gdy szukasz dom-u, używanego samochodu, czy cokolwiek, w jednym prostym, ale ważnym szczególe: zawsze znajdą się ludzie, którzy spróbują Cię wykorzystać  .

Wyobrażenie, które zbudowałeś na temat oszustw randkowych, może sprawić, że będziesz przez cały czas ostrożny i podejrzliwy!  To jest jeszcze gorsze.  Są szanse, że popełnisz te same błędy, co inni faceci i zniszczysz to, co było potencjalnie naprawdę dobrym i szczerym związkiem – tylko dlatego, że jesteś paranoikiem na punkcie oszustów. Dlatego nie popadaj w skrajności. Serio są uczciwe osoby, ale trzeba je odróżniać od tzw. Scamerów, czyli oszustów. W przypadku randek online scamerzy mają duże pole do popisu, bo korzystają z tego, że część mężczyzn nie myśli głową, a fi… ranką.

Ale co, jeśli powiem ci, że istnieją pewne konkretne znaki, które mogą sprawić, że rozwiążesz zagadkę szczerości w twoim związku i odkryjesz, że osoba, z którą korespondowałeś, nie jest tym, za kogo się podała?

  1. Pieniądze są kluczowym przedmiotem poznania oszustwa.  W pewnym momencie zaczyna prosić o pieniądze, często prosząc o przekazanie ich za pośrednictwem usług pocztowych.  Często stwierdza, że ​​pieniądze są potrzebne, aby pomóc rozwiązać rodzinną tragedię lub zorganizować wyjazd do Stanów Zjednoczonych.  Czasami dołączona jest kopia fałszywej wizy amerykańskiej, aby udowodnić dobre intencje.
    Oprócz tego istnieją inne subtelne znaki, które mogą sprawić, że będziesz podejrzliwy od pierwszych e-maili, które Ci wyśle.
  2. Najbardziej widocznym jest fakt, że oszuści tak naprawdę nie czytają twoich listów.  Nie pamiętają, co napisałeś – właściwie nie mają żadnego związku z treścią Twoich listów.  Nie odpowiadają na twoje pytania.
  3. Rzeczy toczą się bardzo szybko, a ona zakochuje się w tobie w ciągu 1-5 liter.  Te listy, które do Ciebie wysyła, mogą być wysłane do każdego: „jej” listy to czysty monolog, który coraz bardziej nabiera obsesji na punkcie „jej miłości” do ciebie i jej pragnienia bycia razem z tobą, mimo wszystko, co cię dzieli.
  4. Nie chce podać Ci swojego numeru telefonu udając, że nie ma telefonu lub że nie mówi po angielsku.  Papier może znieść wszystko, wiesz o tym.  Ale nawet rozmowa telefoniczna może dać ci więcej wskazówek na temat tego, co się naprawdę dzieje (chociaż mężczyźni zwykle źle interpretują subtelne znaki, usprawiedliwiając ich barierą językową).
  5. Twoje nazwisko zwykle pojawia się tylko raz lub w ogóle nie pojawia się w korespondencji, którą do Ciebie wysyła.  Zamiast tego używa słów „kochanie”, „kochanie”, „moja miłość” i tak dalej, ponieważ prawdopodobnie boi się nie mieszać imion swoich ofiar lub wysyła te same wiadomości do wszystkich, zmieniając tylko imiona.
  6. Daje znać od samego początku, że jest studentką lub ile zarabia, w tym wysokość jej pensji, mimo że nigdy o to nie pytałeś.  Ale nigdy nie pyta o stan twoich finansów – ani nie używa słowa „bezpieczna finansowo” w opisie potencjalnego partnera.