W, które torebki od projektantów warto inwestować?

Każdy fan i fanka mody interesuje się również torebkami. Zwłaszcza znanych projektantów. Torebki stanowią bardzo duży procent dochodów domów mody, dlatego każdy z nich co sezon stara się wydawać potencjalne “it-bags”. It-bags to pojęcie używane wobec “torebkowych” bestsellerów marek tj. Louis Vuitton, Prada, Valentino czy Gucci. Torebki od projektantów to niemały wydatek. Ich ceny wahają się między kilkoma, a kilkadziesięcioma tysiącami złotych. Które z tych torebek są naprawdę warte inwestycji? Zaraz przedstawię kilka przykładów.

 

Bottega Veneta “The chain casette”. Ten model jest jednym z lepiej zapowiadających się modeli torebek marki Bottega Veneta. Torebkę wykonano ze skóry jagnięcej. Posiada zapięcie na zatrzask. Torebkę rozpoznamy po charakterystycznej marce Bottega Veneta plecionce “Intrecciato”. Rączka oraz pasek w formie łańcucha. Elementy metalowe w złotym kolorze. Znajdziemy ją w wielu wersjach kolorystycznych. Gdzie ją kupić? Na farfetch.com, vitkac.com oraz w domu handlowym Vitkac. Jaki jest jej koszt? Około czternaście tysięcy złotych. Givenchy “Antigona”. Jest to chyba najpopularniejszy model pośród torebek domu mody Givenchy. Torebkę “Antigona” dostaniemy w różnych rozmiarach i wersjach kolorystycznych. Zapinana jest na zamek. Z przodu posiada logo marki Givenchy w srebrnym kolorze. Torebka posiada dwie skórzane rączki oraz pasek z opcją regulacji. Gdzie ją kupić?

 

Na luisaviaroma.com, farfetch.com, vitkac.com oraz w domu handlowym Vitkac. Jaki jest jej koszt? Około 6-8 tysięcy złotych. Chloe “Chloé C”. Jeden z najpopularniejszych modeli Chloé ostatnich lat. Torebka wykonana jest ze skóry naturalnej. Posiada dekoracyjny zatrzask ze złotą literą C. Można ją nosić na dwa sposoby. Z półokrągłą rączką (trzymana w ręce) lub z regulowanym paskiem (do noszenia na ramieniu). Metalowe elementy w złotym kolorze. Gdzie ją kupić? W domu handlowym Vitkac, na vitkac.com lub farfetch.com. Jaki jest jej koszt? Około 6 tysięcy złotych. Burberry “TB”. Wykonana jest głównie z materiału. Wykończenie i pasek torebki wykonany jest ze skóry naturalnej. Jest możliwość odpięcia paska, i noszenia torebki jak kopertówkę. Metalowe elementy torebki są w złotym kolorze. Gdzie ją kupić? Na vitkac.com i w domu handlowym Vitkac. Jaki jest jej koszt? Około 6 tysięcy złotych.