Multilotek- jedna gra, wiele możliwości.

Multilotek to gra, która daje ogromne możliwości. Spośród 80 liczb możemy wytypować 10, 9, 8, 7, 6 itp. aż do typowania 1 liczby! Stawkę również możemy modyfikować i zagrać o dowolną sumę. Co ciekawe, wbrew powszechnym opiniom, jakoby w mini lotto najłatwiej było wygrać, to w multilotka codziennie padają wygrane różnego stopnia i to dwa razy dziennie.
Wyniki multilotka, sprawdzimy o godzinie 14:00 oraz o 21:50. Losowania odbywają się na żywo na stronie Lotto. Do śledzenia wyników nie potrzebujemy żadnej aplikacji, wystarczy mieć dostęp do internetu.
Multilotek to stosunkowo niedroga gra. Za 2,50 można wygrać 250 tysięcy złotych, grając stawką podstawową na 10 liczb. Jeśli jednak zagramy z tzw. ,,plusem” , możemy zostać posiadaczami 2 500 000 złotych!

Gdzie sprawdzać wyniki?

Jeśli przegapiliśmy wyniki multilotka na żywo, najbardziej wiarygodnym źródłem informacji będzie strona internetowa lotto. Oprócz sprawdzenia, czy w konkretnym losowaniu padły nasze liczby, mamy możliwość podglądu, ile osób wygrało poszczególne kombinacje. Dowiemy się, np. ilu szczęśliwców trafiło 9 liczb z 10, lub ilu z nich udało się wygrać 5 na 5 oraz wszystkie pozostałe wyniki.
Korzystne promocje dla graczy
Multilotek, jak już było wspomniane powyżej daje ogrom możliwości, co do sposobu gry, typowania i określania atrakcyjnej stawki. Co więcej, wyniki multilotka są tym chętniej śledzone, im lepszą promocję organizuje loteria. Bardzo często promocja dotyczy wygrane 5,6 i 7 liczb. W okresie promocyjnym wygrane są podwajane, przy czym nie oznacza to dodatkowych opłat. Jeśli decydujemy się na grę w promocji, płacimy tyle samo, ale wygrywamy dwa razy więcej!
Warto przyglądać się takim promocjom i typować liczby. Wygrane sięgają nawet 22 tysięcy złotych, za jedyne 2,50

Kto wygrywa w multilotka?

Zwiększenie swoich szans na wygraną w multilotka możemy dokonać przez granie, tzw. systemem, podnoszenie stawki oraz skorzystaniu z gotowych systemów lotto. Niektórzy decydują się na to ostatnie rozwiązanie, grając stałym zestawem liczb i typując mniej niż 10 numerów. Niemniej jednak wiele osób ufa swemu szczęściu i decyduje się na granie metodą chybił- trafił. Nie jest to głupi pomysł, zwłaszcza, że metoda ta bywa równie skuteczna, co pracochłonne kalkulowanie.
Najwygodniejszym sposobem gry w multilotka możemy być gra online. W chwili obecnej nie zawsze potrzebny jest skan dowodu osobistego. Takie rozwiązanie jest korzystne, zwłaszcza dla osób grających na wiele losowań.
Plusem gry w multilotka jest też wysokość wygranych, które w większości odbierzemy w totalizatorze, szczególnie, gdy gramy o niższe stawki, typując mniejszą ilość numerów.